PŘEDPRODEJ pánských polobotek zahájen!

Boty na míru

Proč se stát hrdým nositelem zakázkové obuvi na míru?

Osobnost

Stejně jako v šatníku úspěšného muže visí na míru ušitý oblek, měla by v botníku být i na zakázku vyrobená obuv, která podtrhne vyjímečnou osobnost svého majitele.

Komfort

Obuv HORKÝ BOTY je vyráběna přímo na Vaše chodidlo a respektuje veškerá fyziologická specifika stejně jako Vaše individuální přání.

Kvalita

Boty vyrábíme vždy z těch nejkvalitnějších tuzemských usní. Na výběr je široká škála usní hovězích, telecích, kozích a jehněčích, ale třeba i exotických jako je krokodýl, pštros, krajta a další. 
Samozřejmostí je naprosto špičkové zpracování.

Jak to celé probíhá a jak dlouho to trvá?

V ideálním případě se sejdeme v mé brněnské dílně, kde provedu měření chodidla a společně vybereme tvar obuvi, design, barvu a další mnohdy drobné detaily, které ovšem dotváří celek.
 Pokud nemáte předem jasnou představu, jak přesně mají Vaše budoucí botky vydat, tak Vám s výběrem té správné obuvi rád pomohu. Mám dispozici vzorky obuvi i katalog k nahlédnutí.

Následně se pustím do výroby zkušebního páru, který si vyzkoušíte a společně doladíme případné připomínky. Poté už udělám celý pár na hotovo. Převzetím obuvi to ovšem ještě nekončí. Pokud se při používání projeví nějaká nepohodlnost, tak to ještě doladím. Ve většině případů dodání nepřesáhne tři měsíce.

Servis

Samozřejmostí je kompletní servis. 
Rád vidím, když mi zákazník donese obnošenou obuv na údržbu. Jednak to znamená, že mu obuv sedí, líbí se mu a je spokojený, a také mám možnost dát obuv na kopyta, řádně vyživit svrchní usně a provést výměnu podrážky a patníku.
 Touto péčí může být životnost Vaší obuvi téměř neomezená.

Krabice   certifikát

 

Máte zájem o boty na míru?

Neváhejte se mi ozvat:

+420 607 933 872
Michael@BotyHorky.cz

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu