PŘEDPRODEJ pánských polobotek zahájen!

Kožené polobotky Rafael

Potřebujete pomoct s určením velikosti? Klikněte sem.

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 62/41/SV 62/42/SV 62/SV/43 62/SV/44 62/SV/45 62/41/HN 62/42/HN 62/HN/43 62/HN/44 62/HN/45 62/41/ERN 62/42/ERN 62/ERN/43 62/ERN/44 62/ERN/45 Zvolte variantu
Značka: Boty Horký
5 680 Kč

Rafael Kubelík (1914 - 1996) světově uznávaný český dirigent, skladatel a houslista.

Obuv Rafael má jemné tvary jako jsou tóny houslí. Elegantně protáhlá špice a dostatečná šířka v prstové části Vám nejen zaručí celodenní pohodlí, ale vychutnáte si i večerní koncert.
 Jako střih svršku je použit wholecut Oxford, tedy z jednohu kusu kůže, který je sešitý pouze patním švem. Dále je obuv ozdobena jemným dírkováním ve špici a na patě.

Svršek je vyroben z jemného hovězího crustu (useň bez povrchové úpravy). Jako podšívka je použita, k tomu určená hovězina, jež výborně odvádí vlhkost od chodidla. Tužínka i opatek (výztuže ve špici a patě) jsou rovněž kožené, takže se velice rychle přizpůsobí Vašemu chodidlu. Šněrovadla jsou pletená a voskovaná.

Podešev je z poctivého hovězího krupónu. Aby nedocházelo k rychlému opotřebení, je podešev opatřena tenkou elegantní gumovou podrážkou, která i zabrání klouzání na hladkých površích. Podpatek, vysoký 2,5cm, je také opatřen gumovým patníkem.


Podešev je ke svršku přilepena vysoce kvalitním polyuretanovým lepidlem. Ale pro jistotu jsou podpatek a špička ještě přichyceny hřebíky.

Obuv je ručně dobarvována obuvnickými mořidli a tónovací pastou. To zaručí příjemný omak a zvýrazní přirozenou kresbu kůže. Celá obuv je následně leštěna do měkkého sametového lesku.

Zpět do obchodu