PŘEDPRODEJ pánských polobotek zahájen!

Kožené polobotky Karel

Potřebujete pomoct s určením velikosti? Klikněte sem.

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 59/41/SV 59/42/SV 59/SV/43 59/SV/44 59/SV/45 59/41/HN 59/42/HN 59/HN/43 59/HN/44 59/HN/45 59/41/ERN 59/42/ERN 59/ERN/43 59/ERN/44 59/ERN/45 Zvolte variantu
Značka: Boty Horký
5 680 Kč

Karel IV. (1316 – 1378) císař Svaté říše římské a český král. Zřejmě nejvýznamnější osobnost českých dějin.

Obuv Karel má pohodlný konzervativní tvar. Oblast prstů je vyvýšena, což tvoří zajímavý designový prvek, ale především poskytuje vysoký prostor pro prsty. Svršek je typu Oxford s našívanou špičkou. Šev je ozdoben jemným dírkováním. 
Obuv Karel je navržena tak, aby Vás po celý den podržela nejen při náročných jednáních, ale i relaxaci s přáteli.

Svršek je vyroben z jemného hovězího crustu (useň bez povrchové úpravy). Jako podšívka je použita, k tomu určená hovězina, jež výborně odvádí vlhkost od chodidla. Tužínka i opatek (výztuže ve špici a patě) jsou rovněž kožené, takže se velice rychle přizpůsobí Vašemu chodidlu. Šněrovadla jsou pletená a voskovaná.

Podešev je z poctivého hovězího krupónu. Aby nedocházelo k rychlému opotřebení, je podešev opatřena tenkou elegantní gumovou podrážkou, která i zabrání klouzání na hladkých površích. Podpatek, vysoký 2,5 cm, je také opatřen gumovým patníkem.
 Podešev je ke svršku přilepena vysoce kvalitním polyuretanovým lepidlem. Ale pro jistotu jsou podpatek a špička ještě přichyceny hřebíky.

Obuv je ručně dobarvována obuvnickými mořidli a tónovací pastou. To zaručí příjemný omak a zvýrazní přirozenou kresbu kůže. Celá obuv je následně leštěna do měkkého sametového lesku.

Zpět do obchodu